?

Log in

Previous Entry | Next Entry

Платформа.Свідомо: «Зручне місто»

Цього разу ми вирішили торкнутися таких важливих і водночас болючих питань, як містобудування, архітектура і організація міського простору. Відкриті лекції проекту заплановані на 18 травня (18.30) та традиційно відбудуться у приміщенні Культурно-мистецькому центру НаУКМА (вул. Іллінська, 9, 2 поверх).

Хто виступатиме?
1. Журналіст та громадський діяч Ігор Луценко поділиться досвідом "Партизанського руху Києва початку 2000-х";
2. Архітектор Віктор Зотов розкриє тему «Зручний Київ»;
3. Скульптор Костянтин Скритуцький хоче «Зробити місто красивим» і поділиться своїми ідеями.

Як взяти участь?
Вхід вільний. Реєстрація обов’язкова. Всі бажаючі можуть зареєструватися на сайті проекту: http://platforma.svidomo.org.
Журналісти можуть отримати акредитацію, звернувшись за телефоном 066-945-52-12 (Олександр Акименко)

</p>

За підтримки Фонду розвитку українських ЗМІ Посольства США в Україні


Платформа.Свідомо: «Зручне місто»

Цього разу ми вирішили торкнутися таких важливих і водночас болючих питань, як містобудування, архітектура і організація міського простору. Відриті лекції проекту заплановані на 18 травня (18.30) та традиційно відбудуться у приміщенні Культурно-мистецькому центру НаУКМА (вул. Іллінська, 9, 2 поверх).

Хто виступатиме?

1. Архітектор Віктор Зотов розкриє тему «Прибирання: прагнення простоти»;
2. Скульптор Костянтин Скретуцький прагне «Зробити місто красивим» і поділиться своїми ідеями.

Остаточний список спікерів уточнюється.

Хто ці люди?

Віктор Зотов – творчий керівник і головний архітектор архітектурного бюро «ЗОТОВ и К°» (Київ). Його бюро спеціалізується на містобудуванні на основі сучасних світових тенденцій, в першу чергу на сучасній європейській архітектурі. Співорганізатор молодіжного руху сучасної архітектури «CANactions». Лауреат багатьох архітектурних нагород. Серед його останніх робіт: «Технополіс» поблизу Києва, музичне училище імені Глієра, бібліотека на вулиці Велика Житомирська, житлові комплекси на вулицях Сирецька, космонавта Комарова, проспекті Перемоги та інші.
Костянтин Скретуцький - скульптор, дизайнер. У 2007 році закінчив скульптурний факультет Національної академії мистецтв. Працює над організацією міського простору. Автор скульптур "Їжачок в тумані", парку "Пейзажна алея", Мозаїчної стіни, «Кота з вилок» на "Золотих воротах", «Балерини» на вулиці Стретенська. Викладач у дитячій художній школі №7.


Як взяти участь?

Вхід вільний. Реєстрація обов’язкова. Всі бажаючі можуть зареєструватися тут.

Журналісти можуть отримати акредитацію, звернувшись за телефоном 066-945-52-12 (Олександр Акименко)